Fungování portálu v dotazech

1/ Proč bych měl/a využít služeb portálu?

 

Jedná se o jednoduché řešení pro bezpečný, výhodný a bezstarostný prodej či pronájem vaší nemovitosti. Nejste "loveni" makléři, ale makléře si vybíráte samostatně. Projekt si zakládá na naprosté transparentnosti, nestojí za ním žádná realitní kancelář.

 

 

2/ Je to skutečně zdarma?

 

Ano, služby jsou pro uživatele portálu, kteří hledají realitního odborníka, zcela nezávazné a zdarma. Za zprostředkování kontaktu na vybraného realitního makléře nic neplatíte.

 

 

3/ Není lepší si nemovitost prodat sám/a?

 

Spolupráce s kvalitním makléřem vede k tomu, že prodej či pronájem Vaší nemovitostí je bez starostí, s větší bezpečností, rychlejší a za vyšší realizační cenu. Tento portál Vám takového kvalitního realitního makléře pomůže najít.

 

 

4/ Jak je možné, že makléř dosáhne výhodnějšího a rychlejšího prodeje?

 

Kvalitní realitní makléř má výborné přesvědčovací a obchodní dovednosti. Poradí, jakou strategii a taktiku zvolit, jak vyjednávat s kupujícím. Poradí, kdy přistoupit na navrhovanou slevu nebo kdy čekat na další zájemce. Neplatí, že tržní cena je jen jedna! 

 

 

5/ Jaké "páky" má portál na nekvalitní makléře?

 

Makléř si je vědom toho, že na něj můžete na konci obchodu napsat referenci. Bude se proto maximálně snažit, abyste byli co nejvíce spokojeni a aby kladnou referenci viděli další návštěvníci portálu - potenciální klienti makléře. V opačném případě bude makléř "odstřelen" a negativní referenci uvidí ostatní návštěvníci portálu.

 

 

6/ Musím začít spolupracovat s některým z makléřů?

 

Nemusíte. Zadání poptávky je zcela nezávazné. Pokud se Vám žádný makléř nezamlouvá nebo jste se rozhodli prodej/pronájem řešit samostatně, nevadí. Na nabídky reagovat nemusíte.

 

 

7/ Co když už spolupracuji s realitním makléřem?

 

Pokud nejste spokojeni se současným makléřem, nechte si poradit. Kvalitní realitní makléř Vám dokáže jednoduše poradit, jak ukončit spolupráci se Vaším stávajícím makléřem. Využijte realitní poradnu a zeptejte se přímo odborníků.

 

 

Proč realitní makléře pečlivě vybírat?

Protože s těmi nejlepšími budete mít prodej či pronájem

  • 1Mnohem rychlejší
  • 2Za vyšší realizační cenu
  • 3S větší bezpečností
  • 4S minimem starostí

Vyhledat profesionála zde: