4 zásadní důvody, proč poptat makléře přes tento portál

4 zásadní důvody, proč poptat makléře přes tento portál

 

 

Níže jsou uvedeny čtyři zásadní důvody, pro využít portál Srovnání Makléřů.cz v případě, že hledáte kvalitního a schopného realitního makléřeStále však platí, že nejlepší je osobní doporučení realitního makléře z ohruhu vašich známých. Pro ty, kteří nikoho takového neznají, je portál Srovnání Makléřů.cz vhodným řešením.

 

 

1) Zádání poptávky je nezávazné a zdarma

 

Zadání poptávky realitním makléřům je zcela nezávazné a zdarma. Neplatíte nic ani při vyžádání kontatku na makléře. Provoz portálu je hrazen realitními makléři.

 

Jednotlivé nabídky Vás k ničemu nezavazují, je pouze na Vás, zda je využijete. 


 

 

2) Bezpečný obchod díky monitorování makléře

 

Pokud si vyberete realitního makléře přes portál, celý obchod bude z naší strany pečlivě monitorován. Díky tomu se makléř bude maximálně snažit, abyste byli co nejvíce spokojeni a Vaše kladné hodnocení uviděli ostatní návštěvníci portálu (potenciální klienti makléře). Pokud nebudete spokojeni, negativní hodnocení uvidí ostatní.

 

V případě většího pochybení danému makléři okamžitě a bez náhrady zrušíme profil. Realitní makléři zaregistrovaní na portálu Srovnání Makléřů.cz si jsou však vědomi, že jejich obchody jsou monitorovány a podle toho se také i chovají

 

 


3) Urychlení prodeje

 

Zadáním nezávazné poptávky hromadně obešlete několik desítek realitních kanceláří. Zvýšíte tím pravděpodobnost, že se "spárujete" s někým, kdo zrovna kupuje podobnou nemovitost a jež je veden v databázi dané realitní kanceláře. Pokud byste poptali pouze jednu realitní kancelář, o tuto výhodu přicházíte (v současné době spolu realitní kanceláře stále ještě moc nespolupracují).


 

 

4) Samostatná volba

 

Nejste "loveni" realitními makléři, Váš kontakt realitní makléři nevidí. Kontakt s realitním makléřem proběhne pouze na Vaši žádost. Vyberte si spolehlivého realitního makléře na základě porovnání jejich nabídek a referencí!

 

 

 

Chcete nalézt opravdu seriózního makléře a ušetřit si tak spoustu času a starostí?  
 
Vyberte si nezávazně realitního makléře ZDE >>
 
 

Nezávazně poptat realitní makléře >>

 

 

 

 

HLEDÁTE OVĚŘENOU REALITNÍ KANCELÁŘ?

Porovnejte si zdarma realitní kanceláře a vyberte si tu nejlepší

 

96%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím