Realitní makléř Viktor Ornst

Realitní makléř Viktor Ornst

Ocenění se zobrazí po vyplnění formuláře

Realitní kancelář

iRealitka

Hodnocení makléře

Hodnocení se zobrazí po vyplnění formuláře

Makléřem od roku

Let praxe

   Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Vyžádaných kontaktů

Vyžádaných kontaktů

   Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Počet obchodů

Počet obchodů

   Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Ověřených referencí

Ověřených referencí

   Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Motto

„Přátelství založené na obchodu je mnohem lepší než obchod založený na přátelství. Tajemství mého úspěchu se skládá ze dvou částí. Identifikujte vždy to nejhorší, co by se mohlo stát, a pak se postarejte, aby se to nestalo.“

Kraje působnosti

Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Specializace

Prodej i pronájem
Byty, Domy, Pozemky, Chaty a rekreační objekty, Komerční prostory a objekty, Zemědělské objekty, Malé objekty a garáže, Historické objekty

Vzdělání a certifikace

Historie a úspěchy: 2014 - současnost: zakladatel, výkonný ředitel, realitní makléř a garant projektu iRealitka.cz; 2011 - 2014 - Zakladatel a bývalý spolumajitel středně velké a dodnes stabilně fungující realitní kanceláře PINK REALITY, s.r.o., publikační činnost pro tisk MF Dnes, časopis Real-City a Krkonošský deník; 2007 - 2010 - Makléř měsíce 09/2007 a 11/2007 v realitní kanceláři M&M reality holding, a.s. a následně oblastní manažer a lektor školení makléřů od 2007 - 2010; Kurzy: AK JUDr. Jiří Kos, MSc. - NOZ v praxi; ADOL - Prodej nemovitostí v exekuci či dražbě; ARK - Management v realitní kanceláří; Hubbardova akademie administrativy - "Jak přežít jako šéf"; Ivo Toman - Osobní rozvoj, Systém nepohody, Nábor a přijimání lidí, Reklama, která opravdu prodává; Konzervatoř Pardubice - obor hra na klavír, psychologie a didaktika.

Jazykové dovednosti

ČJ, NJ, částečně AJ.

Videovizitka

Není vložena

Reference | reference z předešlých obchodů makléře - máte možnost si je telefonicky ověřit

Mioslav F. | Typ obchodu Prodej | Pozemky | Hradec Králové

Datum obchodu 12.2.2014

„Text reference se zobrazí po vyplnění formuláře“

Petr B. | Typ obchodu Prodej | Byty | Hradec Králové

Datum obchodu 1.5.2011

„Text reference se zobrazí po vyplnění formuláře“

Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové

Radek S. | Typ obchodu Prodej | Pozemky | Hradec Králové

Datum obchodu 28.2.2011

„Text reference se zobrazí po vyplnění formuláře“

Odpovědi z poradny

smlouva o prodeji bytu

6.11.2015

Dobrý den, toto je opravdu na rozbor advokáta zabývající se nemovitostmi, je třeba vidět konkrétní ustanovení smlouvy a dle toho reagovat. Soudy v současné době se dosti přiklánějí spíše na stranu klientů, takže bych se nebál to klidně dotáhnout až tam, ale jak říkám, je třeba nejdříve na základě uzavřené smlouvy a daných okolností zhodnotit situaci a postavení v celé transakci.

Zobrazit

Adkovátní úschova

26.10.2015

Dobrý den, pokud se na tom s druhou stranou domluvíte, tak proč ne, ale osobně to velmi nedoporučuji. O problémech, které z takové situace již vznikly, bych Vám mohl vyprávět, mám jich spoustu od klientů, kteří takto také uvažovali a pak přišli zoufalí s prosbou o pomoc.

Zobrazit

vrácení rezervační zálohy

25.10.2015

Dobrý den, takový případ je dosti neobvyklý a osobně bych se v takové chvíli pokoušel spojit s prodávající a řešil důvod takového postupu, po té s realitním makléřem a pokud důvody ze strany prodávající jsou relevantní, pak bych neměl o zálohu zase takové obavy, je třeba vůči takovému makléři ovšem postupovat velmi razantně a jistě se umoudří, protože obecně jsou z pohledu zákona rezervační smlouvy dosti na vodě.

Zobrazit

Nezkolaudovaný dům

25.10.2015

Co se týče trvalého bydliště, tak v tom problém v praxi není, spousta chatek v zahrádkářských koloniích má dnes přihlášené své majitele k trvalému pobytu, jediné v čem bude zásadní rozdíl, je v případě financování hypotékou, tam můžete narazit.

Zobrazit

Načíst další

VYHLEDEJTE SI NEJLEPŠÍHO MAKLÉŘE VE VAŠEM OKOLÍ

Se správným makléřem prodáte výhodněji, rychleji a bez starostí.

 

99%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím