Realitní poradna

Chcete se zorientovat na realitním trhu? Máte konkrétní dotaz týkající se prodeje, pronájmu či nákupu nemovitosti? Zde v realitní poradně můžete zdarma zadat jakýkoliv dotaz. Realitní makléři Vám rádi odpoví.

Nejnovější dotazy z realitní poradny

smlouva o prodeji bytu

05.11.2015

Dobrý den, mám dotaz, makléř měl smlouvu půl roku o výhradním zastoupení, po jejím skončení, kdy nebyl schopen byt prodat, jsem si byt chtěla prodat sama on se ozval, že sepíšeme smlouvu o nevýhradním zastoupení, že si budu moci shánět klienty sama a též sama byt prodat. Byt se prodává přes jinou firmu a ozval se mi ten původní makléř, že mám smlouvu výhradní až do dubna 2016. Podvedl mne a nechal mne podepsat smlouvu výhradní. Svědek je můj muž byl u toho když jsme vše řešili. Mám nějakou možnost odstoupit či dát makléře k soudu?

ideální polovina

25.10.2015

Dobrý den, potřebovala bych vzor smlouvy mezi dvěma vlastníky pozemků, kteří se domluvili na jejich rozdělení, žádný z nich nic neprodává, pouze se dohodli na rozdělení. Upřesňuji, že nepotřebuji žádost= souhlas s dělením, ale smlouvu, ke které se bude připojovat geometrický plán. děkuji za odpověď.

Rezervační záloha - neschválená hypotéka

14.10.2015

Dobrý den...zaplatila jsem realitce rezervacni zalohu a to 95 tis Kč.... s tím že realitak nas ujistoval že pokud nedostaneme uvěr tak nam zalohu vratí zpet že to neni nase vina a zaloha se vraci.....v době rezervacni doby jsme to nedořešily...smlouva už je 14.dni po učinnosti a ted jsme se dozvěděli že jsme hypoteku nedostali......mam narok na vracení rezervacni zalohy. Děkuji

Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

VYHLEDEJTE SI NEJLEPŠÍHO MAKLÉŘE VE VAŠEM OKOLÍ

Se správným makléřem prodáte výhodněji, rychleji a bez starostí.

 

99%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím