Realitní makléř David Foretek

Ing. David Foretek

Realitní kancelář

CM reality

Hodnocení makléře

Hodnocení se zobrazí po vyplnění formuláře

Zde kontakt na makléře
Makléřem od roku

Let praxe

Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Vyžádaných kontaktů

Vyžádaných kontaktů

Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Počet obchodů

Ověřených obchodů

Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Ověřených referencí

Ověřených referencí

Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Ocenění se zobrazí po vyplnění formuláře

O mně

Motto

„Budeme Vaším průvodcem ve světě nemovitostí.“

Kraje působnosti

Olomoucký kraj (Olomouc)

Specializace

Prodej i pronájem
Byty, Domy, Pozemky, Chaty a rekreační objekty, Komerční prostory a objekty, Zemědělské objekty, Malé objekty a garáže, Historické objekty

Vzdělání a certifikace

Vysoká škola realitní, Institut Franka Dysona - Oceňování nemovitostí - čtyř semestrové studium VUB Brno, fakulta podnikatelská. Bakalářské studium - Daňové poradenství. Magisterské studium - Podnikové finance a obchod. Průběžné profesní vzdělávání.

Jazykové dovednosti

Aj - pokročilý Nj - začátečník

Videovizitka

Zobrazí se po
vyplnění formuláře

Odpovědi v poradně

Výše provize realitní kanceláře

16.6.2015

Výše odměny za zprostředkování, včetně vyjmenování služeb, které daná realitní kancelář vyřídí a uhradí v rámci provize musí být součástí zprostředkovatelské smlouvy jako její podstatná část. V opačném případě je smlouva neplatná, resp. za služby RK nemusíte platit částku, kterou si sami určili na základě neznámého klíče.

Zobrazit

Daň z převodu nemovitostí

16.6.2015

Dobrý den, daň se odvádí z převáděného podílu. Pokud máte znalecký posudek, zkontrolujte, zda znalec ocenil bytovou jednotku jako celek a Vy musíte do daňového přiznání uvést jen 1/2 této částky nebo zda je ve znaleckém posudku oceněn již jen převáděný podíl o velikosti id. 1/2.

Zobrazit

vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

16.6.2015

Dobrý den, seriozní RK dbá na to, aby byl byl zcela v pořádku nejpozději v den předání klientovi. Naše kancelář při prohlídkách a následně při předání kontroluje funkčnost všech běžně zjistitelných částí bytu a vybavení. V nájemní smlouvě pak zcela konkrétně uvádíme, jaké závady a v jaké lhůtě je pronajímatel povinen odstranit. Pokud je byt nevyhovující a majitel nekomunikuje a nemá zájem závady odstranit ukončili bychom s ním spolupráci a nájemníkovi bychom nabídli jiný byt…

Zobrazit

rezervační smlouva

16.6.2015

Dobrý den, při odstoupení ze strany kupujícího dochází k nákladům jak ze strany RK, tak k nákladům na straně prodávajícího. Naše kancelář standardně dělí rezervaci, která se stává smluvní pokutou v poměru 50:50 mezi RK a prodávajícího.

Zobrazit

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím