srovnání cen pozemků

srovnání cen pozemků

16.11.2015

Dobrý den , chtěl bych se zeptat na následující : - mám v jedné loklaititě (sousední parcely) možnost koupit 3 druhy pozemků a) orná půda b) ostatní plocha c) manipulační plocha Jak se procenticky finančně liší tyto pozemky od sebe?

Odpovědi na dotaz

Re: srovnání cen pozemků

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a Středočeský kraj. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: srovnání cen pozemků

Dobrý den, jak píše kolegyně paní Kopecká. Je to na Vaší domluvě, jak se dohodnete. Neřešil bych vše jen na základě posudků

Re: srovnání cen pozemků

Dobrý den. Vždy záleží na bonitě půdy a možnosti využití daného pozemku, které je stanoveno v příslušném územním plánu obce, pod kterou spadá katastrální území, kde se pozemky nacházejí. Také je důležité, jak se bude do budoucna vyvíjet územní plán a zda je pravděpodobné, že tyto lokality budou zařazeny i do zastavitelného území obce. Podrobnosti Vám jistě sdělí osoba pověřená zpracováním územního plánu.

Re: srovnání cen pozemků

Dobrý den, důležité je zjistit v jaké lokalitě se pozemky nacházejí, co je uvedeno v územním plánu a je nutné porovnat ceny jak tabulkové dle bonity, dále tržní cenu, cenu zjištěnou.Z těchto tří cen Vám vznikne průměrná cena a je na Vás a prodávajícím zda se dohodnete.U těchto pozemků nelze brát cenu pouze odhadu.

Re: srovnání cen pozemků

Na to není jednoduchá odpověď. Můžete mít ornou půdu za 15,- m2, ale pokud je v územním plánu obce označena jako stavební, rázem může být cena 3.000,- m2. Cenu pozemku musíte brát jako celek. Zda lze nebo nelze stavět, územní plán a další. Ve Vašem případě je pravděpodobně cena domluvena s prodávajícím a tam nemá smysl argumentovat posudky. Buď se domluvíte nebo nedomluvíte.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY