Průvodce prodejem nemovitosti

Průvodce prodejem bytu

Důležité informace jak pro samoprodejce, tak pro případ prodeje bytu přes realitní kancelář. Jednotlivé kapitoly Vám dají základní informace o tom, na co vše je nutné myslet při prodeji bytu.

Průvodce prodejem domu

Praktické informace pro prodej domu bez realitky i pro případ prodeje domu přes realitní kancelář. Přečtěte si základní informace, které Vám ušetří mnoho starostí.

Průvodce prodejem pozemku

Průvodce prodejem pozemku svépomocí i pro případ prodeje přes realitku. Podívejte se na praktické informace, které Vám pomohou ušetřit spoustu starostí, času i peněz.


HLEDÁTE OVĚŘENOU REALITNÍ KANCELÁŘ?

Porovnejte si zdarma realitní kanceláře a vyberte si tu nejlepší

 

Průvodce prodejem nemovitosti

Praktické informace jak pro samoprodejce, tak pro případ prodeje nemovitosti přes realitku. Jednotlivé kapitoly Vám dají základní informace o tom, na co vše je nutné myslet při prodeji vaši nemovitosti. Zjistěte nejčastější chyby při prodeji nemovitosti, na co si dávat pozor, co si pohlídat, vyřídit, ověřit a mnoho dalšího. Získáte k nahlédnutí nejenom vzory smluv zdarma, formuláře či normy a zákony, ale můžete si i přečíst otázky a odpovědi spojené s prodejem nemovitostí. Pokud hodláte prodávat nemovitost přes realitní kancelář či realitní makléře, spolupracujte pouze s ověřenými subjekty. Nejlepší realitní kanceláře v ČR můžete hromadně oslovit zde.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

 

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím