Jak ověřujeme hodnocení a reference makléřů?

Jak ověřujeme hodnocení a reference makléřů?

Zjistěte, jak ověřujeme hodnocení a reference realitních kanceláří a makléřů. Veškerá hodnocení a reference na webu jsou 100% reálná! Stačí si vyžádat kontakt a následně si ověřit, zda informace, které má realitní makléř uvedeny v profilu, jsou pravdivé.

Recenze realitních kanceláří a makléřů se na našem webu dělí na 2 typy; na hodnocení a reference. Oba tyto typy - hodnocení a reference - si můžete telefonicky ověřit, tj. zavolat klientovi a ověřit si, že informace uvedené v profilu makléře jsou 100% pravdivé.

Hodnocení přidávají na naše stránky lidé, kteří využili pro výběr realitního makléře portál Srovnání Makléřů.cz. Jedná se o realitní obchody 100% monitorované portálem Srovnání Makléřů.cz. Hodnotí se jednak hvězdičkami (1 až 7), tak slovně. Tato hodnocení mají nejvyšší validitu.

Druhým typem jsou reference. Reference si přidávají sami makléři do svého profilu, kde zadají emaily a telefonní čísla na své předešlé klienty. Klientovi následně odešleme referenční kartu. Pokud předešlý klient vyplní text reference, zobrazí se tato reference v profilu realitního makléře. U reference se od klienta zobrazí pouze textové shrnutí daného obchodu. Reference mají nižší validitu než hodnocení.

Telefonické ověření hodnocení či reference probíhá tak, že po zadání nabídky/poptávky Vám přijdou reakce na míru od realitních makléřů. V profilu realitního makléře kliknete na tlačítko "Zavolat a ověřit" u vybrané reference či hodnocení. Následně se s Vámi spojíme a předáme Vám telefonní kontakt na klienta (s jeho souhlasem). Ihned poté budete mít možnost klientovi zavolat a hodnocení či referenci si ověřit.


Vyberte toho
pravého makléře

Odešleme vám nabídků makléřů s jejich hodnocením od reálných klientů. Sami si vyberete toho, který se vám bude líbit nejvíce.

Informace o nemovitosti

stačí začít psát a pomůžeme vám obec vyplnit

Kontakt

Pouze pro ověření. Makléři vám volat nebudou.

na e-mail Vám přijdou nabídky

telefon je pouze pro ověření poptávky

Vyplněním formuláře souhlasím s podmínkami portálu a se zpracováním osobních údajů.

Nejčtenější příspěvky na blogu

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY