Jak ověřujeme hodnocení a reference makléřů?

Jak ověřujeme hodnocení a reference makléřů?

Zjistěte, jak ověřujeme hodnocení a reference realitních kanceláří a makléřů. Veškerá hodnocení a reference na webu jsou 100% reálná! Stačí si vyžádat kontakt a následně si ověřit, zda informace, které má realitní makléř uvedeny v profilu, jsou pravdivé.

Recenze realitních kanceláří a makléřů se na našem webu dělí na 2 typy; na hodnocení a reference. Oba tyto typy - hodnocení a reference - si můžete telefonicky ověřit, tj. zavolat klientovi a ověřit si, že informace uvedené v profilu makléře jsou 100% pravdivé.

Hodnocení přidávají na naše stránky lidé, kteří využili pro výběr realitního makléře portál Srovnání Makléřů.cz. Jedná se o realitní obchody 100% monitorované portálem Srovnání Makléřů.cz. Hodnotí se jednak hvězdičkami (1 až 7), tak slovně. Tato hodnocení mají nejvyšší validitu.

Druhým typem jsou reference. Reference si přidávají sami makléři do svého profilu, kde zadají emaily a telefonní čísla na své předešlé klienty. Klientovi následně odešleme referenční kartu. Pokud předešlý klient vyplní text reference, zobrazí se tato reference v profilu realitního makléře. U reference se od klienta zobrazí pouze textové shrnutí daného obchodu. Reference mají nižší validitu než hodnocení.

Telefonické ověření hodnocení či reference probíhá tak, že po zadání nabídky/poptávky Vám přijdou reakce na míru od realitních makléřů. V profilu realitního makléře kliknete na tlačítko "Zavolat a ověřit" u vybrané reference či hodnocení. Následně se s Vámi spojíme a předáme Vám telefonní kontakt na klienta (s jeho souhlasem). Ihned poté budete mít možnost klientovi zavolat a hodnocení či referenci si ověřit.


98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím