Smlouva o darování věci movité

Stáhnout Smlouva o darování věci movité

Darovací smlouvou dárce bezplatně převádí vlastnické právo k nemovitosti nebo se zavazuje obdarovanému věc bezplatně převést do vlastnictví a obdarovaný dar nebo nabídku přijímá. Darování nemovitosti je využíváno za života rodičů k vyřešení majetkových vztahů s jejich dětmi. Někdy si rodiče přejí, aby majetek zůstal i pro případ budoucího konfliktu (rozvodu) mezi manžely tzv. v rodině, proto darují nemovitost jen do vlastnictví svého potomka (tzv. výlučné vlastnictví).

Stáhnout dokument (0.3 MB)UPOZORNĚNÍ: Jedná se pouze o obecný vzor darovací smlouvy a slouží pouze k informativním účelům. Každý právní případ je jedinečný, nedoporučujeme využívat tuto smlouvu bez revize zkušenými právníky. Informace zde obsažené mohou být vzhledem k aktuálnímu vývoji již neaktuální. Neneseme odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách. 

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím