Informace, rady a tipy z realitního trhu

Blog

V této sekci Vám pravidelně přinášíme zajímavé informace, rady, tipy a návody z realitního trhu. Dozvíte se řadu praktických informací, které Vám pomohou lépe prodat či pronajmout nemovitost.

Homestaging aneb jak udělat nemovitost atraktivnější

Homestaging aneb jak udělat nemovitost atraktivnější

Prodáváte nemovitost, ale potenciální zájemci se příliš nehrnou? Možná jim vaše nemovitost nepřijde příliš atraktivní. Jak tedy udělat nemovitost atraktivnější? Stačí pár triků a nemovitost můžete prodat mnohem rychleji a dráž.

V současnosti se stává homestaging nezbytným marketingovým prvkem při prodeji či pronájmu nemovitosti. Vaše nemovitost při využití homestagingu v porovnání s konkurenčními nemovitostmi vynikne, což je nezbytné pro zdárný prodej nemovitosti. V současné situaci na realitním trhu toho můžete dosáhnout pouze v případě, že vaše nemovitost se bude lišit od ostatních nemovitostí.

Pěkné fotografie osloví více potenciálních zájemců, kteří si nemovitost přijdou osobně prohlédnout a tím se zvýší pravděpodobnost prodeje. Nemovitosti, které byly upraveny pomocí hometagingu, se prodávají rychleji a v mnoha případech i za vyšší prodejní cenu.

Homestaging je profesionální příprava pro prezentaci nemovitosti na prodej nebo pronájem. Home staging vznikl v USA v 80. letech, odkud se rychle rozšířil do dalších zemí. Homestaging neznamená, že budete muset byt nákladně rekonstruovat, ani nebudete muset nakupovat nový nábytek či dekoraci. Ve většině případů si vystačíte pouze s tím, co vaše nemovitost nabízí.

Home staging můžete provést sami. Případně si můžete objednat konzultaci odborníka v místě nemovitosti, což je řešení, které se Vám určitě vyplatí.

Pokud prodáváte byt přes realitku, vyžadujte od realitního makléře alespoň základní homestaging, který u nejlepších realitních makléřů je dnes již samozřejmostí.

Štítky: Prodej nemovitosti

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím