Smlouva o převodu družstevního podílu

Stáhnout Smlouva o převodu družstevního podílu

Smlouva o převodu družstevního podílu se nejčastěji používá při nákupu bytu v družstevním vlastnictví. Smlouva o převodu družstevního podílu obsahuje specifikaci bytového družstva, v rámci něhož se členský podíl převádí a dále musí být uvedena i cena za tento převod (případně zda je převod bezúplatný). Jedná se o obdobu kupní smlouvy při převodu bytu v osobním vlastnictví. Vzor smlouvy o převodu družstevního podílu nalezente zde. 

Stáhnout dokument (0.4 MB)UPOZORNĚNÍ: Jedná se pouze o obecný vzor smlouvy o převodu družstevního podílu a slouží pouze k informativním účelům. Každý právní případ je jedinečný, nedoporučujeme využívat tuto smlouvu bez revize zkušenými právníky. Informace zde obsažené mohou být vzhledem k aktuálnímu vývoji již neaktuální. Neneseme odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách. 

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím