Smlouva o koupi nemovité věci (jednotky)

Stáhnout Smlouva o koupi nemovité věci (jednotky)

Kupní smlouva na nemovitost vychází ze Zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník. Využívá se za účelem prodeje nemovitosti (koupě nemovitosti). Samotné vlastnictví nevzniká podpisem kupní smlouvy, ale až vkladem do katastru nemovitostí, kam je nutné nejprve doručit návrh na vklad. Může se jednat o kupní smlouvu na byt, kupní smlouvu na dům, kupní smlouvu na pozemek atp. Získejte orientační představu, jak konkrétně smlouva o koupi nemovité věci (jednotky) vypadá.

Stáhnout dokument (0.1 MB)UPOZORNĚNÍ: Jedná se pouze o obecný vzor kupní smlouvy nemovité věci (jednotky) a slouží pouze k informativním účelům. Každý právní případ je jedinečný, nedoporučujeme využívat tuto smlouvu bez revize zkušenými právníky. Informace zde obsažené mohou být vzhledem k aktuálnímu vývoji již neaktuální. Neneseme odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách. 

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím