Vypořádání nemovitosti

Vypořádání nemovitosti

22.11.2017

Dobry den, chtěla bych se zeptat na toto: žiji s partnerem v rodinném domku po jeho rodičích. Dům napsal na svou dceru, tudíž mu už nepatří. Jelikož byl domek ve špatném stavu, vložila jsem na jeho rekonstrukci nemalé peníze ze svých úspor. Kdyby se s partnerem něco stalo, měla bych nárok dostat od jeho dcery nějaké finanční vyrovnání v případě že tam nezůstanu bydlet. Podotýkám, že nejsme manželé, jen žijeme několik let ve společné domácnosti.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na dotaz

Re: Vypořádání nemovitosti

Dobrý den. Tento dotaz je spíše na právníka. Ale v podstatě je vaše postavení dost špatné. Pokud máte z něčeho podobného obavu, doporučuji si to smluvně ošetřit. Ale jak jsem psal, to již není o realitách, ale o právníkovi. S pozdravem. Mgr.Marek Izera

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY