6měsíční výpovědní lhůta

6měsíční výpovědní lhůta

21.11.2015

Dobrý den, vypověděl jsem zptrostředkovatelskou smlouvu s realitní kanceláří. Běží mi teď výpovědní lhůta 6 měsíců. Je nějaká možnost výpovědní lhůtu zkrátit i když jsem už podepsal výpověď a souhlasil tak s 6 měsíční výpovědní lhůtou? Předem děkuji za odpověď. Honza

Odpovědi na dotaz

Re: 6měsíční výpovědní lhůta

Dobrý den, vše se dá dohodnout, pokud máte oprávněnou žádost a je na obou stranách vůle. V takovém případě strany sepíší dodatek ke smlouvě podle nového ujednání.

Re: 6měsíční výpovědní lhůta

Dobrý den, neznám přesné podmínky pro výpověď Vaší zprostředkovatelské smlouvy, ale zpravidla je možné výpovědní lhůtu zkrátit uzavřením dohody formou písemného dodatku ke smlouvě s dohodnutým termínem ukončení. Pokud nebude realitní kancelář s tímto návrhem souhlasit, nezbyde než počkat na uplynutí 6-ti měsíční výpovědní lhůty vyplývající ze smlouvy. Martin Kaňok, RE/MAX Diamond Group

Re: 6měsíční výpovědní lhůta

Dobrý den, i přesto že máte podepsanou výpověď je možné dodatkem tuto lhůtu změnit včetně dohody s RK. Vždy je to vzájemné dohodě.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY