Dražba pozemku

Dražba pozemku

13.01.2014

Dobrý den, zajímáme se o pozemek, na kterém je podle LV exekuce. Lze nějak zjistit, kdo exekuci uvalil a případně kdy a kde bude probíhat nucená dražba pozemku? Děkuji.

Odpovědi na dotaz

Re: Dražba pozemku

Dobrý den, ano tyto informace obsahuje příslušný list vlastnictví. Dle exekutora pak není problémem vyhledat případnou dražební vyhlášku s informacemi o termínech, cenách, minimálním příhozu atd. S pozdravem Vlastimil Talanda

Re: Dražba pozemku

Dobrý den. Nechte si vyjet příslušné LV k nemovitosti (na poště, na úřadě kde je CzechPoint nebo i na internetu, za úplatu). Tam zjistíte příslušného exekutora.

Re: Dražba pozemku

Všechny informace naleznete na katastrálním úřadu případně online na cuzk.cz

Re: Dražba pozemku

Veškeré informace o dražbě jsou uvedeny v dražební vyhlášce, jenž Vám poskytne příslušný exekutor.

Re: Dražba pozemku

Dobrý den, ano tyto informace obsahuje příslušný list vlastnictví. Dle exekutora pak není problémem vyhledat případnou dražební vyhlášku s informacemi o termínech, cenách,doporučuji vzít makléře.

Re: Dražba pozemku

Dobrý den. Dle listu vlastnictví zjistíte příslušný exekutorský úřad, nebo adresu kanceláře Exekutora. S tímto bych doporučoval navázat kontakt a informovat se na stav věci.

Re: Dražba pozemku

Dobrý den, v tomto smyslu buďte určitě velmi opatrní. Exekuce na nemovitost mohou stále přibývat. Toto řešení je poměrně časově náročné a doporučuji asistenci odborníka. Pro začátek bych určitě volila kontakt s příslušným exekutorem. Adamů.

Re: Dražba pozemku

Dobrý den tuto informaci získáte na příslušném katastru nemovitostí. Pak je možné na základě plné moci jednat za klienta zjistit výši exekuce, nebo případné informace o dražbě. Tyto informace získáte v příslušné dražební vyhlášce, kde jsou uvedeny termíny a další podmínky pro účast v dražbě.

Re: Dražba pozemku

Dobrý den, ano z příslušného listu vlastnictví zjistíte příslušný exekutorský úřad (úřady), kterému byla exekuce zadána a na základě jakého rozhodnutí. Pokud byla již dražba vypsána najdete to rovněž zápisem v části "C" příslušného LV, na stránkách exekutora, nebo i na jeho infolince pak zjistíte termín této dražby.

Re: Dražba pozemku

Dobrý den, z listu vlastnictví získaném na katastru či na czech pointu (např. na každé poště) zjistíte údaje o exekuci, především jméno exekutorského úřadu. S ním se prosím spojte a informujte se.

30.10.2014

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY