Jak napsat výpověď smlouvy?

Odpovědi na dotaz

Re: Jak napsat výpověď smlouvy?

Výpověď ze smlouvy se vždy řídí podmínkami uvedenými ve smlouvě a lze ji především vypovědět dohodou (odstoupením). Proto doporučujeme možnosti ukončení smlouvy definovat již při přípravě smlouvy, tedy před jejím podpisem.

Výpověď by měla obsahovat definici smluvních stran, termín uzavření smlouvy a termín ukončení. Výpověď musí být vždy písmemná a prokazatelně doručena smluvním stranám (např. poštou).

Pro otázky a odpovědi ohledně výpovědi smluv s realitními kancelářemi je zřízena samostaná oblast v poradně. Na vzor výpovědi smlouvy se můžete podívat pod tímto odkazem.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím