Jak odhadnout cenu nemovitosti?

Jak odhadnout cenu nemovitosti?

13.03.2018

FAQ

Odpovědi na dotaz

Re: Jak odhadnout cenu nemovitosti?

Cena nemovitosti je dána nabídkou a poptávkou. Cenu určuje zájem kupujících, cenu zvyšuje žádaná lokalita s doboru dopravní dostupností a příjemným a klidným okolím. Realitní makléři dokáží zájemcům zpracovat předpokládanou tržní hodnotu na základě realizovaných prodejů srovnáním v místě a čase.

Návod, jak odhadnout cenu nemovitosti, nalznete v samostatném článku na našem blogu Jak stanovit prodejní cenu nemovitosti.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím