Jak vypovědět smlouvu s realitní kanceláří?

Odpovědi na dotaz

Re: Jak vypovědět smlouvu s realitní kanceláří?

Od každé smlouvy lze odstoupit, vyplývá to ze zákona nebo je způsob předčasného ukončení uvedený v ujednání smlouvy. Především si však důkladně rozmyslete - ještě před tím než jakoukoli smlouvu podepíšete - aby k výpovědi nemuselo vůbec dojít.

O výpovědích a odstupováních od smluv s realitkou jsme pro vás založili samostatnou oblast poradny. Vzorový návrh odstopupení od smlouvy si můžete prohlédnout ZDE.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím