Jak zjistit bpej pozemku?

Odpovědi na dotaz

Re: Jak zjistit bpej pozemku?

BPEJ (též bonita zemědělské půdy) je údaj zapsaný v katastru nemovitostí a zobrazený na katastrálních mapách, vyjadřuje možnost využívání pozemku k zemědělskému hospodaření, dále např. zohledňuje nadmořskou výšku, vypovídá o terénu, vláhových poměrech či jiných omezení při hospodaření na půdě. Aktualizaci BPEJ zajišťuje celostátní databáze Pozemkového úřadu.

Více naleznete v eKatalgu BPEJ (https://bpej.vumop.cz). Jedná se o aplikaci, která interpretuje jednotlivé části kódu BPEJ a jednoduchou formou vysvětluje informace uvedené ve vyhlášce Ministerstva zemědělství ČR.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím