Jak zjistit exekuci?

Odpovědi na dotaz

Re: Jak zjistit exekuci?

Věrohodné registry dlužníků jsou dva, a to Bankovní registr a Nebankovní registr dlužníků. Dále Exekutorská komora vede Centrální evidenci exekucí. V těchto registrech lze získat informace o závazcích a dluzích.

Exekuce je povinnému vždy oznamována písemnou formou. Nejdříve informací o zahájení řízení a až následně o rozhodnutí o výkonu exekuce. Problém s neinformovaností o exekuci bývá v tom, že dotyční nevyzvednou zásilky s výzvami. Pokud se často stěhujete, doporučujeme zařídit na České poště dosílku, aby pošta doručovala tam, kde skutečně bydlíte.

Více informací o dražbě a exekuci nalznete v samostatné oblasti poradny.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím