Koupe bytu do vylucneho vlastnictvi

Koupe bytu do vylucneho vlastnictvi

05.12.2017

Dobry den. Prodali jsme dum, ktery nebyl SJM. Kazdy z manzelu jsme vlastnili 1/2 jeste pred uzavrenim manzelstvi. Pobehl nesporny rozvod. Lhuta 15 dni na odvolani uplynula. Zadny z nas se neodvolal.cekam na razitko pravomoci. Mohu si ted koupit byt (aby byl vylucne v mem vlastnictvi)?financovala bych ho z prostredku z prodeje domu tedy ze sve poloviny.

Odpovědi na dotaz

Re: Koupe bytu do vylucneho vlastnictvi

Dobrý den. Byt si můžete v klidu koupit do výlučného vlastnictví neboť i prostředky na jeho koupi použité jsou výlučně Vaše. Pozor ale pokud by jste si přece jen chtěla vzít na koupi či rekonstrukci úvěr. Pokud ještě nemáte vypořádané SJM , mohl by nastat vážný problém. A to už by chtělo k řešení advokáta.

Re: Koupe bytu do vylucneho vlastnictvi

Dobrý den. Určitě můžete byt bez obav koupit.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím