Nájemní smlouva - v zastoupení

Nájemní smlouva - v zastoupení

02.04.2018

Dobrý den. Chystáme se s manželem přestěhovat ze zahraničí zpět do České republiky. Vzhledem k vzdálenosti a dalším okolnostem není možné, abychom si některé věci zařídili dopředu, a to včetně pronájmu bytu. Je možné, aby za nás nájemní smlouvu uzavřela třetí osoba, na základě plné moci? Jaké náležitosti by musela taková plná moc mít? Je např. nutné v ní uvést konkrétní nemovitost?

Odpovědi na dotaz

Re: Nájemní smlouva - v zastoupení

Dobrý den, ano je to možné. Plnou moc si nechte vypracovat advokátem a vše bude v pořádku.

Re: Nájemní smlouva - v zastoupení

Dobrý den, v uplatnění plné moci není žádný problém, pokud s touto formou bude souhlasit pronajímatel a nebude vyžadovat vaši osobní přítomnost (laicky řečeno aby viděl, komu nemovitost reálně pronajímá). Co do náležitosti, měla by úplně stačit generální plná moc, po případě plná moc k jednomu úkonu a to k uzavření této smlouvy kde bude specifikováno jaké kroky má oprávnění pověřenec za vás činit. Přeji hezký den.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím