Rozdělení pozemku - územní plán

Rozdělení pozemku - územní plán

20.11.2019

Dobrý den. Pokud je rozdělení pozemku v rozporu s územním plánem. Je nějaká šance na rozdělení? Mohu pro to něco udělat? Stavíme dvojdomek na koupeném pozemku a stavební úřad tvrdí, že není šance na rozdělení. Je to opravdu tak? Děkuji Petrovičová

Odpovědi na dotaz

Re: Rozdělení pozemku - územní plán

Územní plán je důležitý dokument a závazný obecný regulativ rozvoje daného území. Vyjádření stavebního úřadu bylo negativní. Neuvádíte důvody proč. Bez znalosti podrobnějšího popisu stavu se lze těžko vyjádřit k tomu, zda by byla šance na řešení např. podáním žádosti o změnu ÚP.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím