Stavební uzávěra Praha Libeň

Stavební uzávěra Praha Libeň

06.10.2014

Na Praze 8 je stavební uzávěra, potom ji soud zrušil, nyní však asi znovu bude vyhlášena. Jde o ulici Stará spojovací. Jak moc velké riziko je investovat do koupě nemovitosti v této oblasti. Ví vůbec někdo, co lze čekat?

Odpovědi na dotaz

Re: Stavební uzávěra Praha Libeň

Dobrý den, přesně jak píše kolega. Doporučuji se obrátit na příslušný stavební úřad. Dopředu Vám asi nikdo z nás není schopen fundovaněji poradit

Re: Stavební uzávěra Praha Libeň

Stavební úřad je jediný kompetentní podat další informace, protože i makléř tyto informace zjišťuje tam nebo na místě příslušném městském či obecném úřadě.

Re: Stavební uzávěra Praha Libeň

Dobrý den, stavební uzávěrou jsem si již párkrát prošel. Nejdůležitejší je navštívit příslušný stavební úřad s dotazem jak to tedy vlastně je a v případě skutečně nařízené stavební uzávěry, zda lze udělit výjimku. Tato je většinou podmíněna předložením projektu či záměru, co zde dotyčný hodlá postavit. Pokud nebudou závažné překážky pro udělení výjimky (v rozporu s ÚP), tak máte šanci stavět v podstatě stejně jako na jakémkoli jiném pozemku. V praxi jsem ovšem zažil u klienta i praktiky typy: "Tenhle projekt se nám nelíbí, musíte za touto paní architektkou, která Vám jej přepracuje, aby byl v pořádku" a jak se později zjistilo - ruka ruku myje.

Re: Stavební uzávěra Praha Libeň

Asi bych Vás odkázala také na stavební úřad, kde zjistíte podrobnosti o stavební uzávěrce. Riziko je na jakého úředníka narazíte.

Re: Stavební uzávěra Praha Libeň

Dobrý den, taky doporučuji obrátit se na příslušný stavební úřad.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY