Ukončení smlouvy zprostředkování

Ukončení smlouvy zprostředkování

30.03.2016

Dobrý den, chci vypovědět smlouvu o zprostředkování prodeje nemovitosti. Tato smlouva je uzavřena na neurčito, s 2 měsíční výpovědní lhůtou. Děkuji za Odpověď. Zdeněk

Odpovědi na dotaz

Re: Ukončení smlouvy zprostředkování

Dobrý den, písemně sepište výpověď s přesným termínem ukončení. Ve výpovědi je nutno dodržet danou výpovědní lhůtu a to tak jak je uvedeno ve smlouvě. Většinou začíná výpovědní lhůta běžet od prvního dne následujícího měsíce po doručení výpovědi protistraně. Tedy pokud to stihnete do zítřka doručit, tak od 1.4. 2016 - do 31.5. 2016 (tedy 31.5.2016 je ukončení smlouvy)

Re: Ukončení smlouvy zprostředkování

Dobrý den, doporučuji co nejdříve napsat výpověď a předat RK. Lhůta běží většinou od prvního následujícího měsíce. Pokud podáte dnes 4.4. lhůta běží od 1.5.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím