Věcné břemeno s městem

Věcné břemeno s městem

20.05.2018

Dobry den, po ustni dohode s pracovnikem Měu naseho mesta nam bylo prislibeno, ze nam povoli vjezd na nas pozemek na zaklade věcneho bremene. Jelikoz mame obavy, ze se zmeni majitel mestskeho pozemku, radi bychom to vyridili. Chteli bychom se timto zeptat, jak postupovat, zda staci pisemnou formou napsat, na kolika metrech bude prijezd a zda bude nebo nebude treba geometra na vymereni toho věcneho bremene. Dekujeme.

Odpovědi na dotaz

Re: Věcné břemeno s městem

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a okolí. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: Věcné břemeno s městem

Dobrý den, souhlasím s panem Pavlíčkem.

Re: Věcné břemeno s městem

Dobrý den, mělo by být jasně specifikováno, co bude muset majitel pozemku (město, nebo kdokoliv jiný) v budoucnu strpět a jaké části pozemku se to týká. Pokud je pozemek větší, než příjezdová komunikace, bude potřeba ji ve smlouvě o zřízení věcného břemene nějak specifikovat. Poradil bych se s úředníkem města. Myslím, že geodet nebude úplně nutný. Přeji hodně štěstí. Hezký večer, R.Pavlíček.

Re: Věcné břemeno s městem

Také shoda s magistrem Pavlíčkem. Specifikace k čemu by mělo sloužit a výměra. Čím přesněji si vše zařídíte ,tím lépe. Detailně probrat se zástupcem města. Osobně bych nelitoval korun za geodeta a formulaci advokátem.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY