Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

20.11.2015

Dobry den mame s realitní kancelaří vyhradní smlouvu, která ma koncit za 14 dní.. Píšu z duvodu, že maminka važne onemocnela, tudíž je nemožne maminku nekam stehovat a rychle schanet byt. S realitním makléřem jsem se spojila, řekla mu co se stalo a že je to ted nemožne. Realini makleř nam jsem dal vodí zajemce, maminka nam tu leží na posteli a je to neprofesionalni, makleř nam nevysel vstříc s tim, že to nejde .....potrebovala bych poradit jak odstoupit od smlouvy z duvodu nemoci. Děkuji

Odpovědi na dotaz

Re: Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

Dobrý den, doporučuji se ujistit, že smlouva opravdu končí termínem uvedeným ve smlouvě. Běžnou praxí bývá, že se smlouva automatický prodlužuje až o několik měsíců, pokud nedojde k rezervaci nebo prodeji nemovitosti v termínu platnosti zprostředkovatelské smlouvy. Je nutné zaslání písemné výpovědi jedné ze smluvních stran, v tomto případě realitní kanceláři a to na adresu dle uzavřené smlouvy. Doporučuji odeslat doporučeně nebo s dodejkou.

Re: Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

Dobrý den, pokud jste smlouvu podepisovali mimo kancelář RK a nepodepisovali jste dodatek, že smlouva byla podepsaná mimo kancelář. Máte nárok na odstoupení do 14 dnů bez udání důvodu.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím