Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

20.11.2015

Dobry den mame s realitní kancelaří vyhradní smlouvu, která ma koncit za 14 dní.. Píšu z duvodu, že maminka važne onemocnela, tudíž je nemožne maminku nekam stehovat a rychle schanet byt. S realitním makléřem jsem se spojila, řekla mu co se stalo a že je to ted nemožne. Realini makleř nam jsem dal vodí zajemce, maminka nam tu leží na posteli a je to neprofesionalni, makleř nam nevysel vstříc s tim, že to nejde .....potrebovala bych poradit jak odstoupit od smlouvy z duvodu nemoci. Děkuji

Odpovědi na dotaz

Re: Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

Dobrý den, doporučuji se ujistit, že smlouva opravdu končí termínem uvedeným ve smlouvě. Běžnou praxí bývá, že se smlouva automatický prodlužuje až o několik měsíců, pokud nedojde k rezervaci nebo prodeji nemovitosti v termínu platnosti zprostředkovatelské smlouvy. Je nutné zaslání písemné výpovědi jedné ze smluvních stran, v tomto případě realitní kanceláři a to na adresu dle uzavřené smlouvy. Doporučuji odeslat doporučeně nebo s dodejkou.

Re: Zrušení zprostředkovatelské smlouvy z důvodu nemoci

Dobrý den, pokud jste smlouvu podepisovali mimo kancelář RK a nepodepisovali jste dodatek, že smlouva byla podepsaná mimo kancelář. Máte nárok na odstoupení do 14 dnů bez udání důvodu.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY