co s pozemkem?

co s pozemkem?

05.11.2017

Vlastním pouhé 2m2 pozemku (trvalý travní porost), jež je součástí obecně užívané polní cesty, tvořené dalšími podobně marginálními segmenty soukromých vlastníků i státu. Jak se lze, prosím elegantně zbavit tohoto práva, jestliže na něm nemám pražádný zájem (pouze v evidenci KN + odvod daně) a v případě darování kterémukoliv sousedovi přijde paradoxně jen poplatek za vklad mnohonásobně dráž od ceny pozemku?

Odpovědi na dotaz

Re: co s pozemkem?

Dobrý den, věc existuje, Vy jste prokazatelný vlastník a vzdát se vlastnictví nelze. Věc můžete pouze převést ( na základě smlouvy kupní, darovací atd...)

Re: co s pozemkem?

Dobrý den, darujte pozemek obci.

Re: co s pozemkem?

Dobrý den. Váš pozemek můžete darovat státu, ten dar musí přijmout.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím