Co znamená vada nemovitosti a kdy vzniká důvod k reklamaci skryté vady?

Co znamená vada nemovitosti a kdy vzniká důvod k reklamaci skryté vady?

13.03.2018

Odpovědi na dotaz

Re: Co znamená vada nemovitosti a kdy vzniká důvod k reklamaci skryté vady?

Obecně je za vadu považované takové poškození, které je nad rámec běžného opotřebení nebo významně snižuje užitné vlastnosti nemovitosti. Odborně způsobilý stavební technik dokáže vyhodnotit a posoudit stav běžného opotřebení ve vztahu ke stáří nemovitosti a použitým technologiím, případně se vyjádřit ke stavu průběžné údržby nemovitosti. Jen na základě odborného posudku lze spravedlivě rozhodnout o očekávaném výsledku uplatnění případné reklamace.

Více o předání nemovitosti naleznete ZDE.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím