Exkluzivní spolupráce s realitkou

Exkluzivní spolupráce s realitkou

22.07.2021

Dobrý den.

Chtěl bych se zeptat na exkluzivní smlouvu s realitkou. Makléř mě tlačí na podpis exkluzivity na 6 měsíců při prodeji mého bytu. Nevím, zda to podepsat. Podle mě bude přeci lepší, když svěřím prodej i další realitce, aby si vzájemně konkurovali? Mohli byste mi poradit, jak dál?

Děkuji,

Karel B.

Odpovědi na dotaz

Re: Exkluzivní spolupráce s realitkou

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a okolí. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: Exkluzivní spolupráce s realitkou

Dobrý den, vyberte si na spolupráci pouze jednoho solidní realitního partnera. Pokud budete mít dvě a více kanceláří budou si konkurovat a tím pádem hájit zájmy kupujících a né vaše. Logicky by byli na straně kupujícího, protože bez něj by nedostali provizi. Pokud si najdete šikovného zástupce bude hájit jednoznačně vaše zájmy, udělá kvalitní marketing a tím vám získá i nejlepší cenu či podmínky při prodeji vašeho majetku. Držím palce při výběru. Andrea Kohoutová

Re: Exkluzivní spolupráce s realitkou

Dobrý den, exkluzivita je určitě na místě, pokud požadujete, aby makléř odvedl kvalitní práci. Sám bez exkluzivity nepracuji vůbec. Dovoluje mi to investovat hodně peněž do zakázky (marketingu, prezentace bytu, videa apod.) a mám jistotu, že se mi tak vrácené peníze vrátí zpátky. Pokud jde o byt a rozumně nastavenou cenu, nepožaduji 6 měsíční smlouvu. Stačí mi tak 3 - 4 měsíce.

Re: Exkluzivní spolupráce s realitkou

Dobrý den, pokud chcete kvalitní práci odvést a ještě třeba i vydělat více peněz tak jenom jedné realitce. ( Auto přece také nedáváte do třech bazaru…).

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY