francouzské okno - povolení

francouzské okno - povolení

18.05.2017

Vlastním s bratrem idealní polovinu rod. domu - já půl domu, on půl domu. Chce si udělat z bytu, který obývá, fr.okno na zahradu. Lze to bez mého souhlasu? Bydlíme v památkové oblasti Prahy. Děkuji, Iveta.

Odpovědi na dotaz

Re: francouzské okno - povolení

Dobrý den, je potřeba navštívit stavební úřad a požádat o ohlášení stavby, pokud tohle neudělá a začne s pracemi na budování fr. okna. Je potřeba neprodleně nahlásit na stavební úřad a ten potom řeší porušení. Je lépe se dohondout, pokud s tím nesouhlasíte, sám si nemůže podle práva okno zbudovat. Samozřejmě stavební úřad může nařídit vyjádření památkářů. Držím palce v další domluvě s bratrem. David.

Re: francouzské okno - povolení

Dobrý den. Zásah do stavby (změna vzhledu) bude vyžadovat buď stavební povolení nebo alespoň ohlášení na stavebním úřadě. Tím spíše v památkové zóně. Pro tuto žádost potřebujete souhlas všech majitelů nemovitosti. Bez vašeho souhlasu by to nemělo projít.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím