ideální podíl domu - prodej

ideální podíl domu - prodej

10.04.2018

Dobrý den, máme s bratrem ideální polovinu domu, dvougeneračního. Bydlíme tam po odchodu dětí a úmrtí maminky jen my dva.S bratrem nemáme dobrý vztah, vůbec nekomunikujeme.Nesouhlasí ani s vyplacením a ani s prodejem domu.Já jsem se rozhodla, že z domu odejdu. Nevím jak bych měla tuto situaci řešit.Dá se prodat má ideální polovina domu? Mockrát děkuji za jakoukoliv radu.

Odpovědi na dotaz

Re: ideální podíl domu - prodej

Dobrý den, ano prodat ji můžete, pouze před prodejem musíte bratra informovat a nabídnout mu ji písemně k odkupu za stejnou cenu, za kterou bude nakonec prodána třetí osobě. Nicméně při prodeji ideální poloviny domu dostanete vždy mnohem méně než polovinu tržní ceny domu.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím