ideální podíl domu - prodej

ideální podíl domu - prodej

10.04.2018

Dobrý den, máme s bratrem ideální polovinu domu, dvougeneračního. Bydlíme tam po odchodu dětí a úmrtí maminky jen my dva.S bratrem nemáme dobrý vztah, vůbec nekomunikujeme.Nesouhlasí ani s vyplacením a ani s prodejem domu.Já jsem se rozhodla, že z domu odejdu. Nevím jak bych měla tuto situaci řešit.Dá se prodat má ideální polovina domu? Mockrát děkuji za jakoukoliv radu.

Odpovědi na dotaz

Re: ideální podíl domu - prodej

Dobrý den, ano prodat ji můžete, pouze před prodejem musíte bratra informovat a nabídnout mu ji písemně k odkupu za stejnou cenu, za kterou bude nakonec prodána třetí osobě. Nicméně při prodeji ideální poloviny domu dostanete vždy mnohem méně než polovinu tržní ceny domu.
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím