ideální polovina

ideální polovina

25.10.2015

Dobrý den, potřebovala bych vzor smlouvy mezi dvěma vlastníky pozemků, kteří se domluvili na jejich rozdělení, žádný z nich nic neprodává, pouze se dohodli na rozdělení. Upřesňuji, že nepotřebuji žádost= souhlas s dělením, ale smlouvu, ke které se bude připojovat geometrický plán. děkuji za odpověď.

Odpovědi na dotaz

Re: ideální polovina

Dobrý den, rozhodně se obraťte na AK.

Re: ideální polovina

Dobrý večer. Vzory smluv si můžete vyhledat na internetu. Pokud byste ale chtěla opravdu kvalitní smlouvu vyhotovenou přímo na Váš případ, pak by bylo pro Vás nejlepší obrátit se na jakoukoli nejbližší právní kancelář. Budete-li chtít nový stav pozemku zapsat do katastru nemovitostí, budete potřebovat kvalitní smlouvu.

Re: ideální polovina

Dobrý den, souhlasím s názory kolegyň, že by bylo pro Vás bezpečnější obrátit se na právníka. Ten dokáže vypracovat návrh tak, aby obsahoval všechny náležitosti a postihl konkrétní podmínky dohody. Martin Kaňok, RE/MAX Diamond Group

Re: ideální polovina

Dobrý večer, i když vzory smluv ze zásady nedoporučuji, tak pro jednoduchý převod, jakým pozemky jak popisujete ve Vašem případě, jsou, to není takový problém. Ovšem spíše než nějaké vzory bych doporučil generátory smluv, které není problém vyhledat, jmenují se "ABES" a "Legito", dají se pak ještě upravovat dle potřeby.

Re: ideální polovina

Nejideálnější řešení je požádat právníka. Vzory smluv z internetu mnohdy napáchají více škody než užitku. Určitě doporučuji oslovit právní kancelář.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY