Ideální polovina nemovitosti - rozchod s přítelem

Ideální polovina nemovitosti - rozchod s přítelem

21.11.2018

Rozešla jsem se s přítelem, se kterým jsme si zakoupili dům. Oba vlastníme ideální polovinu. V domě stále bydlí přítel, který nemá peníze na to, aby mě vyplatil. Zároveň o dům nechce přijít. Jakým způsobem je možné byt prodat a tím mě vyplatit? Já o dům nemám zájem.

Odpovědi na dotaz

Re: Ideální polovina nemovitosti - rozchod s přítelem

V případě, že mezi vámi nedojde k dohodě o zrušení spoluvlastnictví, můžete se obrátit na soud a požádat o zrušení spoluvlastncitví. Soud rozhodne o prodeji domu a o rozdělení výnosu z prodeje.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím