Jak zjistit cenu pozemku?

Odpovědi na dotaz

Re: Jak zjistit cenu pozemku?

Cenu pozemku určuje jeho funkční využití (stavební, zemědělská plocha, ostatní plocha atd.). Ačkoli se při prodeji zemědělské půdy jedná též o nemovitost, cenu kromě poptávky určuje především její bonita. Údaj o bonitě najdete v pětimístném kódu BPEJ zapsané na listu vlastnictví.

Více informací o BPEJ (bonitovaná půdně ekologická jednotka) nalznete ZDE. Více informací o určení ceny pozemku nalznete v článku na našem blogu "Jak zjistit cenu nemovitosti".

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím