Jak zkolaudovat chatu na rodinný dům?

Odpovědi na dotaz

Re: Jak zkolaudovat chatu na rodinný dům?

Informace o podmínkách pro změnu užívání sdělí příslušný stavební úřad. Pro změnu užívání objektu rodinné rekreace na rodinný dům je nutné splnit podmínky stavebního zákona, např. musí odpovídat parametrům proslunění a osvětlení obytných místností v domě, celkové zastavěné plochy, minimální výška stropů 2,5 m atd. Pokud však územní plán nedovoluje v místě realizovat stavby rodinných domů, nezbývá než čekat na změnu územního plánu.

Více informací o nezkolaudované nemovitosti nalzenete ZDE. Případně se můžete podívat do samostatné oblasti poradny, která pojednává o kolaudaci nemovitostí.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím