Katastr nemovitostí - chybný převod

Katastr nemovitostí - chybný převod

23.05.2019

Dobrý den, koupil jsem nemovitost a po 11 letech jsem zjistil, že část pozemku koupené nemovitosti vlastní jiný majitel, je to uvedeno v katastru nemovitostí. Můj dotaz zní, kdo je odpovědný za chybný převod a co z toho plyne pro mě. Děkuji za odpověd.

Odpovědi na dotaz

Re: Katastr nemovitostí - chybný převod

Dobrý den, jak píše paní Moravcová. Vezměte smlouvu a sní jděte na KN popřípadě k advokátovi.

Re: Katastr nemovitostí - chybný převod

Dobrý den. Navštivte příslušný katastr nemovitostí, nechte si vytisknout nabývací titul ke spornému pozemku a poraďte se s právníkem, ten Vám, na základě zjištěných skutečností,nejlépe poradí.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím