Koupě druzstevniho podilu

Koupě druzstevniho podilu

04.12.2017

Dobrý den,uvažuji o koupi druzstevniho podilu. Makléř prodávajícího po mně požaduje ofocení občanského průkazu a výši mého ročního prijmu, i když bych platila hotově převodem celé požadované částky. Jsou tyto údaje v takovém případě povinné? Děkuji za odpověď. S. P.

Odpovědi na dotaz

Re: Koupě druzstevniho podilu

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a Středočeský kraj. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: Koupě druzstevniho podilu

Dobrý den. Makléř by po Vás neměl požadovat výši příjmu a ani kopii OP. Údaje z OP ale bude potřebovat jako podklad pro právníka pro přípravu Dohody o finančním vypořádání ve spojitosti se smlouvou o převodu družstevního podílu, stačí je z OP jen opsat. Bude-li přece jen chtít kopii , doporučuji napsat vlastní rukou na kopii OP : Souhlasím s kopií OP pro potřeby Převodu družstevního podílu , datum a podepsat , zabráníte tak případnému zneužití.

Re: Koupě druzstevniho podilu

Dobrý den. V tomto případě má makléř právo pouze na údaje z vašeho OP pro potřeby smlouvy, kopii bez vašeho souhlasu udělat nemůže.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY