kupní smlouva

kupní smlouva

08.07.2016

Dobrý den, chtěl bych se zeptat aktuálně jaký je rozdíl mezi kupní smlouvu (na vyplacení 1/4 domu)a "smlouvou na vyplacení spoluvlastnictví" ? . je zde nějaké úskalí, háček ? děkuji

Odpovědi na dotaz

Re: kupní smlouva

Dobrý den, souhlasím s kolegyní. Rozhodně si ale nechte vše sepsat advokátem.

Re: kupní smlouva

Dobrý den, úskalí ani háček zde žádný není. Dle nového OZ druhý vlastník nemusí využívat předkupního práva a může svoji polovinu prodat komukoliv. Smlouva na vyplacení spoluvlastnictví řeší převod užívacího práva tak jako kupní.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím