nákup části pozemku

nákup části pozemku

03.12.2017

Dobrý den , chci se zeptat jak postupovat: majitelka pozemku o výměře cca 4500m2 by chtěla prodat cca 3800m2. Tento pozemek není rozdělen na více parcel. Jak postupovat? Může prodat část pozemku nebo se musí zajistit rozdělení prodávané části pozemku ?díky za odpověď. Marek

Odpovědi na dotaz

Re: nákup části pozemku

Dobrý den. Musí se zajistit rozdělení pozemku. Pozvěte si geodeta , sdělte mu , jak chcete pozemek rozdělit , on jej zaměří v terénu , vyhotoví geometrický plán s navrhovaným rozdělením a po odsouhlasení katastrem musí majitelka pozemku na příslušném stavebním úřadu požádat o Souhlas s rozdělením pozemku. Potom už můžete u právníka podepsat Kupní smlouvu , kdy GP a Souhlas bude přílohou.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím