Nákup pozemku - realitní servery

Nákup pozemku - realitní servery

19.01.2016

Dobrý den, tento rok budu prodávat byt v Praze a za část peněz bych chtěl použít pro koupi pozemku (zahrady, chaty). Pro prodej použiji tento web, ale jak s vyběrem pozemku? Na realititních serverech mě nic nezaujalo. Jaky způsob byste doporučovali pro najití vysněné zahrady. Děkuji, P.D.

Odpovědi na dotaz

Re: Nákup pozemku - realitní servery

Dobrý den,máte dvě možnosti,buď budete hledat sám a nebo si podobně jako na prodej najmete i na poptávku profesionála zběhlého ve své práci. V zahraničí je to běžná praxe. Makléř v tu chvílí hájí Vaše zájmy, dobré podmínky při prodeji a pokud je zde prostor vyjednává i výhodnější cenu pro svého klienta tj. Vás jako poptávajícího. A hlavně pro vás prověří územní plán, jeho podmínky, právní stav nemovitosti . tj. exekuce,insolvence apod. Pokud prodáváme nemovitost, kopeme za prodávajícího x pokud zastupujeme kupujícího kopeme za něj a jeho zájmy. Nedochází ke střetu zájmů. Vyberte si lokalitu a zkušeného partnera. Hodně štěstí při obou transakcích :-)

Re: Nákup pozemku - realitní servery

Dobrý den, jak píše kolaga. Oslovte makléře v lokalitě a dá se to řešit. Rád případně nabídnu nezávaznou schůzku a můžeme se na to podívat s celým pražskm týmem

Re: Nákup pozemku - realitní servery

Někteří realitní makléři se zaměřují jen (i) na vyhledávání nemovitosti. Práce je podobná jako při prodeji, ale tentokrát makléř bude zastupovat Vaše zájmy. Zkuste oslovit makléře z lokality, kterou požadujete a ptejte se na zkušenosti s vyhledáním. Není to úplně běžné, ale jistě najdete makléře, kteří Vám pomohou :-)

Re: Nákup pozemku - realitní servery

Dobrý den, určitě vyberte kvalitního makléře, který se o Vás postará. Tomu pak zaplaťte za odvedenou práci. Koupě pozemku není jednoduchá záležitost.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY