Platnost zprostředkovatelské smlouvy

Platnost zprostředkovatelské smlouvy

03.04.2018

Dobry den, napalila jsem se u rk a ted hledame cestu jak odstoupit a neplatit provizi. Zprostredkovatelskou smlouvu jsem podepsala pouze ja, ackoli je na ni uvedena jeste moje sestra, se kterou vlastnim nemovitost napul a ktera ji nepodepsala, ani nijak nekomunikovala s rk, ze by s ni souhlasila. Da se zneplatnit a jak? Dekuji

Odpovědi na dotaz

Re: Platnost zprostředkovatelské smlouvy

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a Středočeský kraj. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: Platnost zprostředkovatelské smlouvy

Dobrý den, toto je velmi specifické - obraťte se na advokáta.

Re: Platnost zprostředkovatelské smlouvy

Dobrý den, tato smlouva je platná. Podpis kupní smlouvy u Vaší sestry není vymahatelný a případná smluvní pokuta spadá na osobu, která se zavázala u podpisu. U SJM spadá dluh na oba manžely, u podílníků pouze na toho, kdo smlouvu podepsal.

Re: Platnost zprostředkovatelské smlouvy

Dobrý den, důležité je, zda dceřin podpis na smlouvě chybí úplně, nebo ji podepsal někdo jiný. Určitě to ale konzultujte s právníkem.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY