Přerozdělení pozemků

Přerozdělení pozemků

22.03.2021

Dobry den,

bydlim v dome, ktery ma tri byty, a kazdy vlastnik mame v kupni smlouve 1/3 zahrady, ktera se sklada ze stavajivich 3 pozemku.

My jsme si ustne rozdelili zahrady jinak, dle vlastni potreby. Lze toto nove rozdeleni zoficielnit nejakou pisemnou dohodou, nebo musime jedine jit cestou geometrak, schvaleni na obecnim a stavebnim urade a pak pomoci geodeta nove rozdeleni zanest do katastru?

Dekuji za odpoved

Odpovědi na dotaz

Re: Přerozdělení pozemků

DOBRÝ DEN, DLE MÉHO NÁZORU LZE UDĚLAT SMLOUVU O UŽÍVÁNÍ A ZDE SE POKUSIT TOTO ZKRESLIT, ALE DO BUDOUCNA I PRO PŘÍPADNÝ BUDOUCÍ PRODEJ JE ROZDĚLENÍ OFICIÁLNĚ PŘES GEOMETRICKÝ PLÁN NEJLEPŠÍM ŘEŠENÍM A KAŽDÝ Z POZEMKŮ PŘEVÉST NA KONRÉTNÍHO MAJITELE ČI DÁT JAKO PŘÍDATNÉ VLASTNICTVÍ ČI PŘÍMO JAKO SOUČÁST PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA KONKRÉTNÍMU MAJITELI BYTU. PAK JE NESPORNĚ DANÝ POZEMEK SPOJEN S DANOU BYTOVOU JEDNOTKOU. HODNĚ ŠTĚSTÍ, Andrea Kohoutová makléřka

Re: Přerozdělení pozemků

Dobrý den, jedině to jde a pouze geometrakem přes obec a katastr řešit.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím