Prodej ideální poloviny domu s pozemkem

Prodej ideální poloviny domu s pozemkem

13.11.2015

Dobrý den, vlastním ideální polovinu domu, který stojí na pozemku výlučně v mém vlastnictví. Jaká je šance tuto polovinu i s celým pozemkem prodat, prosím?

Odpovědi na dotaz

Re: Prodej ideální poloviny domu s pozemkem

Dobrý den, jak píší kolegové. PRodat se dá prakticky cokoli. Každopádně je nuné zvolit správný postup a dobře věc nacenit. Je tam mnoho faktorů, které budeou cenu ovlivňovat. Pěkný den. Vlastimil Talanda - TALANDA Invest s.r.o.

Re: Prodej ideální poloviny domu s pozemkem

Dobrý den. Prodej i v takovém případě je zcela běžný, jako když jste výlučným vlastníkem celé nemovitosti. Otázka je ale důvod prodeje a to jistě bude každého zájemce zajímat. Nezdravé sousedské vztahy mohou prodeji bránit.

Re: Prodej ideální poloviny domu s pozemkem

Dobrý den, prodat ideální polovinu domu, není až tak složité chce to jen správný právní servis a makléře, který se o vás postará. Na stanovení ceny má vliv spousty faktorů, jak je dům technicky rozdělen atd. Určitě se do toho nepouštějte sami.

Re: Prodej ideální poloviny domu s pozemkem

Dobrý den, prodat ideální polovinu domu není až takový problém. Bohužel většinou neplatí určení ceny tržní cena domu děleno dvěma. Tržní cena ideální poloviny je většinou nižší. Na cenu za jakou se dá id. polovina prodat má zejména vliv realné rozdělení domu - např. jsou důležité tyto otázky: - jsou v domě 2 samostatné jednotky? - má každá vlastní vstup? - jsou rozdělená média (měřidla el.plynu,vody)? - dá se zajistit rozdělení pozemku? Těch otázek a vlivů je spousta. Doporučuji se obrátit na zkušeného makléře. Idelní polovinu prodat svépomocí je témeř nerálný úkol. Kupující mají obecně z této koupě strach - je třeba dost zanalostí na to, aby makléř kupující přesvědčil, že i tato koupě může být pro ně výhodná a bezpečná. Pokud chcete s prodej poradit klidně se mi ozvěte, rád Vám pomohu. Jaroslav Nováček, RE/MAX Hugi.

Re: Prodej ideální poloviny domu s pozemkem

Dobrý den, prodat se dá prakticky vše, jen zvolit správnou formu. Na nějakou další složitější odpověď by bylo třeba více informací. Pokud by jste měla zájem, jsem Vám k dispozici.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY