Prodej vlastnickeho podilu

Prodej vlastnickeho podilu

05.06.2022

Tchyne prodala svuj dedicky podil na nemovitosti spekulantum. Dohoda s nimi neni mozna. Notar zrejme v dedickem rizeni urci podíly. Ja budu mit 3/4 a spekulanti 1/4. Mohu dum prodat, kdyz jsem vetsinovy vlastník a vyplatit jim ctvrtinovy podíl? Nebo potrebuji jejich souhlas? Děkuji, L.

Odpovědi na dotaz

Re: Prodej vlastnickeho podilu

Dobrý den, ano můžete prodat i podíl. Tento podíl však nebude odpovídat 3/4 skutečné ceny nemovitosti, ale bude o dost nižší. Nicméně jistě máte vícero možností jak se spekulantům bránit.

Re: Prodej vlastnickeho podilu

Dobrý den, jste tam vlastníky všichni majitelé a kupní smlouvu musíte podepisovat taktéž všichni majitelé bez rozdílu podílu. Nebo můžete odprodat svůj podíl na nemovitosti to lze jsou firmy co se na to specializují ale cena samozřejmě je pak jiná.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY