Provize z pronámu

Odpovědi na dotaz

Re: Provize z pronámu

Provize se hradí na základě rezervční smlouvy. POkud je hrazen v hotovosti, rozhodně přijmový pokladn doklad, převodem Vám jsou RK schopny vystavit potvrzení. Na obě varianty samozřejmě i fakturu

Re: Provize z pronámu

Dobrý den. Základem je stranami podepsaná rezervační smlouva, respektive smlouva o složení blokovacího depozita. V případě bankovního převodu RK vystaví doklad o připsání platby na účet RK podle platné rezervační smlouvy. V případě platby v hotovosti, obdržíte od RK příjmový pokladní doklad s přesným popisem důvodu platby, tj. identifikace nemovitosti dle rezervační smlouvy. Fakturu na odměnu vystaví RK po podpisu kupní smlouvy té straně, která je plátcem provize RK.

Re: Provize z pronámu

Provize se hradí až po podpisu nájemní smlouvy na základě vystavené faktury.

Re: Provize z pronámu

Provize se hradí až po podpisu nájemní smlouvy na základě vystavené faktury.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím