Rezervační záloha na pronájem bytu

Rezervační záloha na pronájem bytu

21.09.2015

Dobrý den již už jsem zde psala a měla dotaz na vrácení rezervační zálohy. Dnes jsem již byla za paní makléřkou a řekla jsem ji že na základě mylných informací chci odstoupit a vrátit rezervační zálohu.Taky,že to napíšu a pošlu písemně.Řekla,že mi rezervační poplatek nebude vrácen. Jak jste již psal na dotaz p.Vašíčku tak v rezervační smlouvě bylo uvedeno 7800,- vč.služeb.Výše záloh nebyly v inzerátu uvedené. Asi 5 dnů po té 1 smlouvě mi přišla nová smlouva teda smlouva č.2 kde již bylo napsáno nájemné už ve výši 8500,-vč. služeb a ty už byly rozepsané.Také jsem paní požádala,že je zde dokonce napsáno že vč.nájemného 8500,- bude nájemník také hradit služby ve výši 3560,-, aby to nějak přepsala a také nájem,který měl být (vč.služeb 7800,-)protože já jako laik to chápu že to už je přes 12tisíc korun.Dnes jsem chtěla aby mi smlouvu č.3 ukázala a bylo mi zděleno že,když chci odstoupit tak už není třeba,řekla jsem že bych neodstupovala za podmínek které jsme měli uvedené v prní smlouvě tzv:nájmné vč.služeb 7800,- ve 2sml 8500,-s tím že mi bylo řečeno že až teď v tom jsou všechny služby, 1xroční prohlídka bytu pronajimatele nyní ve 2sml. už 3x ročně prohlídka).Nevím kde se stal problém já smlouvu bych podepsala tak jak mi byla poslána před tím než jsem složila rezervační zálohu. Fakt se mi to nelíbí a jak semnou vypekli. Prosím poradtě jak dál?Nechci se tahat po soudech ale také nechci přijít o své peníze. Děkuji Plušková (Paula )

Odpovědi na dotaz

Re: Rezervační záloha na pronájem bytu

obraťte se na advokáta, předložte mu ty smlouvy a podklady co máte. Bohuel někteří makléři potřebují hlavičku AK, aby pochopili situaci.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY