Rozsouzení ideální poloviny

Rozsouzení ideální poloviny

13.06.2016

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho může trvat převedení domu z vlastnictví "ideální poloviny" na bytové jednotky? Pokud druhá strana nejeví zájem se dohodnout? Podle všeho se jedná o jednoduchý právní úkon, ale jak dlouho se věc může táhnout u soudu?

Odpovědi na dotaz

Re: Rozsouzení ideální poloviny

Dobrý den, na toto se nedá odpovědět. Bohužel nevíme, jaká bude argumentace obou stran atd.

Re: Rozsouzení ideální poloviny

Dobrý den, rozdělení na bytové jednotky je otázka několika měsíců a není to jednoduchý úkon.

Re: Rozsouzení ideální poloviny

Dobrý den. Spíše než o právní úkon se jedná o zapsání bytových jednotek v souladu se stavebním zákonem, a to nemusí být zrovna jednoduché. V případě, že druhá strana nebude spolupracovat to bude takřka nemožné. V případě soudního jednání není vůbec jisté, že soud přikáže spoluvlastníkovi, aby se dům rozdělil na bytové jednotky.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím