Tržní cena nemovitosti

Odpovědi na dotaz

Re: Tržní cena nemovitosti

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a okolí. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: Tržní cena nemovitosti

Dobrý den, necháte vypracovat odhad. Tento odhad může udělat i realitní kancelář/makléř.

Re: Tržní cena nemovitosti

Provede se odhad nemovitostí, popřípadě Tržní ocenění nemovitosti, to Vám může provést Realitní specialista. Od realitního specialisty by jste to mohla mít levnější, pokud by jste po vyřízení chtěli nemovitost prodávat, ve většině případů, Vám realitní kancelář, odečte částku za zprostředkování Tržního ocenění nemovitosti ze své provize, tudíž to máte zadarmo.

Re: Tržní cena nemovitosti

Hezký den, Petře. Provede se tržní ocenění celého domu a z výsledné ceny bude odečtena 1/2. Tržní ocenění Vám vypracuje každá realitní kancelář. Hezký den. Kateřina M.

Re: Tržní cena nemovitosti

Dobrý den, udělá se odhad nemovitosti. Pavel Kos

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY