Ukončení smlouvy s realitní kanceláří

Ukončení smlouvy s realitní kanceláří

20.05.2016

Dobrý den, máme smlouvu s RK již přes rok náš pozemek neprodal. Smlouva byla na dobu určitou s tím, že pokud majitel nepošle výpověď automaticky se bude na 2 měsíce prodlužovat a tak neustále dokola. Vypočetli jsme si kdy poslat výpověď. Poslali jsme jí minulý týden doporučeně s doručenkou, do dnešního dne si realitní makléř písemnost nevyzvedl a nezvedá nám telefon. Jak v tomto případě postupovat? Děkuji

Odpovědi na dotaz

Re: Ukončení smlouvy s realitní kanceláří

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a Středočeský kraj. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: Ukončení smlouvy s realitní kanceláří

Dobrý den, na 100% je ve smlouvě možnost písemné výpovědi, což jste učinili. Důležité je, poslat to na adresu, kterou máte v hlavičce.

Re: Ukončení smlouvy s realitní kanceláří

Písemnost lze považovat za doručenou zasláním na oficiální adresu kanceláře. Doporučuji Vám kontaktovat vedení realitní kanceláře s dotazem. Nejjednodušší bude osobní jednání, příp. předání výpovědi ze smlouvy.

Re: Ukončení smlouvy s realitní kanceláří

Dobrý den, způsob doručení by měl být popsán ve zprostředkovatelské smlouvě. Ale nic Vám přeci nebrání v tom, aby jste do RK zajeli s výpovědí osobně, osobně ji předali a nechali si potvrdit převzetí výpovědi. Tím bude vše vyřešeno a předejdete možným problémům.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY